Apie mus

Home  >>  Apie mus

Apie mus

Kavinė „Prie Neries“ įsikūrusi pačiame Vilniaus miesto centre kviečia kasdien darbo dienomis skaniai, sočiai ir nebrangiai papietauti. Kasdien siūlome du pasirinkimus dienos pietų, maistą ir kavą galima pasiimti išsinešimui. Valgiaraštis keičiamas kiekvieną dieną. Yra galimybė užsisakyti daugelio patiekalų mažesnę porciją. Klientus nemokamai vaišiname vandeniu su citrina.

Penktadieniais prekiaujame kulinarijos gaminiais(vyniotiniai, paštetai, dešrelės, šašlykas). Neturintiems laiko gaminti namuose siūlome pusgaminius išsinešimui.

Dirbame viešojo maitinimo rinkoje nuo 1995 metų. Mūsų virėjai tikri savo srities profesionalai.

Rengiame asmenines šventes(vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas), įmonių vakarėlius, gedulingus pietus, išvažiuojamuosius renginius.

Solidžią patirtį organizuojant pobūvius turintis kavinės kolektyvas Jums ne tik pasiūlys priimtiniausią meniu, bet ir patars, kaip surengti įsimintiną ir išskirtinę šventę.

Pagal užsakymus gaminame kulinarijos gaminius(įdarytas žuvis, įdarytas vištas, vyniotinius, paštetus, dešreles, šašlyką), konditerijos gaminius(kibinus su įvairiais įdarais, bandeles, spurgas, žagarėlius, pyragus). Neturintiems laiko gaminti namuose, siūlome pusgaminius išsinešimui.

Mūsų kolektyvo siekiamybė – kad bent kartą čia apsilankę, būtinai norėtumėte čia sugrįžti dar ne kartą, nes mūsų tikslas- sotūs, patenkinti ir laimingi klientai.

Visada laukiame Jūsų užsukant!